Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Сільске господарство у мегаполісах - міф чи реальність

Новость от 03.03.2012

Продовольча криза у світі є одним з нагальніших питань, що хвилює навіть найуспішніші уряди світу. Згідно з найстриманішими оцінками, до 2050 року, близько 80% населення світу проживатиме в великих містах і виросте ще на 2 мільярди. Однією з серйозних проблем може стати перевезення продуктів харчування чи сировини з місць, де вона вирощується до великих міст, де продукція може перероблятися чи реалізуватися кінцевому споживачу.

В зв'язку з цим, в західному світі вже тривалий час йде мова про так зване "урбаністичне фермерство", що досі вважалось досить утопічною ідеєю. Втім, наразі, уряди деяких країн вдались до конкретних кроків в цьому напрямку. Так, уряд Швеції запропонував ініціативу на годувати великі міста світу за допомогою будівництва вертикальних теплиць за сучасною технологією та вирощування продуктів сільського господарства прямо посеред мегаполісу, тим самим скоротити витрати на перевезення та викиди в атмосферу. Такий підхід можна реалізувати в містах, заощадити кошти та зберегти навколишнє середовище.


Одним з найбільших гравців на ринку урбаністичного фермерство є компанія Plantagon, яка займається розробкою теплиць для "вертикального"фермерства. Їх партнерами в цьому напрямку виступають такі відомі компанії, як Sweco, Saab, Combitech and Tekniska Verken.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Wed, 22 May 2019 06:00:23 GMT