Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Фукусіма - новий Чорнобиль

Новость от 13.04.2011

На північному сході Японії, в районі острова Хонсю, стався новий сильний землетрус, передає місцеве телебачення. Оголошено попередження про цунамі. За даними геологічної служби Японії, магнітуда землетрусу становила 7,1. Тим часом на аварійній АЕС «Фукусіма-1» оголошено евакуацію персоналу. А рівень небезпеки станції піднято до максимуму — рівня сім за Міжнародною шкалою ядерних подій. Досі він був присвоєний лише катастрофі на Чорнобильській АЕС.

Про підвищення рівня небезпеки на атомній електростанції в ефірі національного телебачення оголосив представник Японської комісії з ядерної безпеки. «Це попередня оцінка, — підкреслив він, — яка має бути підтверджена Міжнародним агентством з атомної енергії».

«Ми підняли рівень до сьомого, оскільки наслідки витоків радіації зафіксовано в повітрі, овочах, водопровідній воді та в океані», — визнав Мінору Оогода із японського Агентства ядерної та промислової безпеки. При цьому він підкреслив, що витоки на «Фукусімі» поки не можна порівнювати з чорнобильськими. «За обсягом викинутих радіоактивних матеріалів ми оцінюємо це приблизно в 10% того, що було в Чорнобилі», — пояснив він.

Рішення про підвищення рівня було прийнято після того, як протягом декількох годин на АЕС фіксувався рівень радіації в 10 тисяч терабекерелів на годину — це умова для присвоєння ситуації 7-ї категорії за шкалою ІNES. Але з наявної інформації не зовсім зрозуміло, коли саме було відзначено 10 тисяч терабекерелів на годину, оскільки невдовзі з’явилися повідомлення про те, що рівень упав менш як до 1 терабекерелі на годину.

Паралельно японська влада оголосила про розширення зони евакуації навколо АЕС: до неї буде включено ще п’ять населених пунктів, що перебувають за межами нинішнього 20-кілометрового радіуса.

Джерело: сайт газети "Голос України"


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 22 Jul 2018 08:22:36 GMT