Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Стаємо ще біднішими

Новость от 17.03.2011

Як повідомляє газета "Голос України", посилаючись на вітчизняних експертів, доходи українців у 2011 році якщо й зростатимуть, то в окремих галузях. А загалом, імовірне зниження доходів населення. Зокрема, вони мотивують це тим, що існують загальні фінансові баланси. І якщо в якихось галузях доходи зростатимуть, то загалом не варто розраховувати на збільшення доходів переважної більшості населення. Бо дедалі більше бюджет змушений буде витрачати грошей на обслуговування зовнішніх боргів. Останнім часом — і внутрішніх боргів, оскільки вони теж прискорено збільшувалися. Тому додаткові кошти витрачатимуться на виплату боргів, а не на збільшення доходів населення. До того ж необхідно враховувати й такий чинник, як інфляція, а її видно неозброєним оком.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:13:25 GMT