Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Закон про Про регулювання містобудівної діяльності ухвалено в новій редакції

Новость от 18.02.2011

Як повідомляє газета Верховної Ради України "Голос України", учора Верховна Рада, розглянувши зауваження Президента до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», ухвалила цей документ у новій редакції.

Як зазначив представник Президента у Верховній Раді народний депутат Юрій Мірошниченко, глава держави ухвалив своє рішення на підставі численних звернень громадських організацій, громадян та деяких народних депутатів, серед яких одним із найактивніших був Юрій Кармазін.

Відтак Президент дійшов висновку, що поряд із позитивними складовими цей законо-проект породжує низку проблем. Насамперед він звертає увагу на те, що в окремих випадках прямо порушуються гарантовані Конституцією права громадян та місцевого самоврядування. В. Янукович запропонував викласти закон у новій редакції, передбачивши, що затвердження містобудівної документації без проведення громадських слухань забороняється.

Після обговорення Закон «Про регулювання містобудівної діяльності» ухвалено в новій редакції з пропозиціями глави держави.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:12:26 GMT