Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Держкомпідприємництво пропонує: техогляд автомобілів має проводит не Державтоінспеція, а сертифіковані діагностичні станції

Новость от 22.01.2011

Технічний стан авто перевірятимуть діагностичні станції, які пройшли атестацію. Якщо транспортний засіб визнано технічно справним - діагностична стація сама видаватиме талон і протокол проходження перевірки. Легітимність його підтверджуватиме підпис спеціаліста, який проводив перевірку і печатка пункту перевірки. Така схема техогляду запропонована в законопроекті, розробленому Держкомпідприємництвом. Доопрацьований документ направлений до Кабінету Міністрів та опублікований на офіційному сайті Комітету.

В протоколі перевірки технічного стану транспортного засобу повинні бути відображені обсяги перевірки, цифровими кодами зазначені усі невідповідності технічного стану. Дані про проведення перевірки станція надсилає до МВС в електронному вигляді не пізніше наступного дня після її проведення. Плата за проходження перевірки регулюватиметься методикою Кабінету Міністрів.

Вся процедура, згідно із законопроектом, має зніматися на фото і відео, а інформація зберігатися не менше ніж 3 роки. За умисне знищення або незбереження матеріалів фіксації процесу перевірки впродовж встановленого законодавством строку встановлено штраф від 850 до1700 грн. А за повторне порушення – передбачені додаткові виправні роботи до 6 місяців або заборона займатися перевіркою технічного стану впродовж п’яти років.

Також законопроект надає можливість власникові довіряти право користування транспортним засобом іншій особі, яка має посвідчення водія відповідної категорії за своїм підписом.

Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:12:03 GMT