Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Президент підписав Закон України «Про Державний бюджет України на 2011 рік»

Новость от 30.12.2010

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», а також Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України».

Таким чином, Україна, отримавши бюджет, упевнено входить у Новий Рік. Своєчасна та якісна робота на всіх етапах підготовки і ухвалення головного фінансового документу держави переконливо свідчить про серйозність намірів влади втілити у життя всі намічені плани, а також про чітку скоординованість дій її гілок.

З метою удосконалення механізмів формування державного бюджету, недопущення звуження повноважень органів місцевого самоврядування, забезпечення додержання принципів прозорості і справедливості під час виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та інших законодавчих актів Глава держави доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову розробити та в установленому порядку внести до Верховної Ради України проект закону України про внесення ряду змін до чинного законодавства.

Вони, зокрема, стосуються: забезпечення якнайшвидшого перегляду розміру прожиткового мінімуму для дітей; зарахування до бюджету м. Києва 100% податку на доходи фізичних осіб; віднесення до повноважень Верховної Ради України (Верховної Ради АРК, місцевої ради) погодження рішення Кабінету Міністрів України щодо передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого, перерозподілу видатків державного бюджету у випадках, встановлених Бюджетним кодексом України, а також розподілу та перерозподілу обсягу субвенцій та додаткових дотацій з державного бюджету до місцевих бюджетів; визначення у Кодексі України про надра та Законі України «Про нафту і газ» вичерпних підстав надання спеціальних дозволів на користування надрами без проведення аукціонів; забезпечення додержання прав органів місцевого самоврядування під час встановлення у Законі України "Про оренду державного і комунального майна" порядку надання нерухомого майна в оренду, що не використовується ними для здійснення своїх функцій; обмеження державного регулювання щодо обов'язковості виплати дивідендів до державного бюджету в частині поширення такого регулювання лише на господарські товариства, частка держави у статутному капіталі яких становить 50% та більше, а також господарські товариства, 50% та більше акцій (часток, паїв) яких знаходяться у статутних капіталах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій.

Крім того, Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову і Голові НБУ Сергію Арбузову розробити та внести до Верховної Ради України узгоджений проект закону щодо внесення змін до Закону України «Про Національний банк України», спрямований на забезпечення незалежності НБУ під час складання та виконання кошторису доходів і витрат центрального банку.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

челябинск

Last-Modified: Wed, 22 May 2019 05:58:59 GMT