Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Зміни в держакти після купівлі-продажу

Новость от 18.12.2010

Зміна власника земельної ділянки вимагає внесення змін і до державного акта. Спрощена процедура передбачає, що новому власникові потрібно лише зробити відмітку у "старому" державному акті. Як посвідчити своє право власності новому власнику або співвласнику - роз'яснює директор Юридичного департаменту Держкомзему Емілія Яроцька.

- Якщо я новий власник, які документи потрібно зібрати, щоб посвідчити моє право на земельну ділянку?

- Якщо ви отримали земельну ділянку у власність із земель приватної власності, і при цьому не змінено ні її меж, ні цільового призначення, своє право власності ви можете посвідчити одним із двох документів про відчуження: або свідоцтвом про право на спадщину, або цивільно-правовою угодою - залежно від того, яким чином ви стали власником. Один із цих документів ви долучаєте до державного акта на право власності на земельну ділянку і подаєте до відділу чи управління Держкомзему за місцем розташування ділянки. Там в акті мають зробити відмітку про зміну власника. Потім ці документи передаються до регіональної філії Центру державного земельного кадастру, де відомості про нового власника вносять до автоматизованої системи.

- Протягом якого часу чекати цієї відмітки?

- 14 календарних днів з дня подання до відділу чи управління Держкомзему за місцем розташування земельної ділянки. Зрозуміло, що документ про відчуження має бути складений та посвідчений в порядку, встановленому законом.

- І все? А як щодо інших документів?

- Для здійснення відмітки та державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обмежень забороняється вимагати документи, не передбачені статтею 126 Земельного кодексу України, - тобто цивільно-правової угоди (чи свідоцтва про спадщину) та державного акта.

Урядовий портал


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:





Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:08:21 GMT