Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Уряд затвердив порядок ідентифікації об'єктів нерухомого майна для державної реєстрації прав на них

Новость от 17.12.2010

Кабінет Міністрів затвердив порядок ідентифікації об’єктів нерухомо майна для державної реєстрації прав на них. Відповідну постанову, проект якої був розроблений Міністерством юстиції, Уряд ухвалив на засіданні 8 грудня.

За словами Міністра юстиції Олександра Лавриновича, постанова спрямована на створення належного нормативно-правового регулювання ідентифікації об’єктів нерухомого майна для державної реєстрації прав на них, формування картографічних даних Державного реєстру прав тощо. Міністр нагадав, що відповідно до Закону порядок складання та затвердження, вимоги до оформлення індексних кадастрових карт і кадастрових планів земельних ділянок та порядок присвоєння реєстраційного номера об’єкту нерухомого має встановлюватися Кабінетом Міністрів України.

Постанова дає визначення ключовим термінам, встановлює вимоги до змісту кадастрового плану земельної ділянки.

Урядовим актом класифіковано за масштабом складання (відображення) картографічні матеріали, які використовуються для складання кадастрових карт (планів), індексних кадастрових карт (планів). Визначено також масштабний ряд, який використовується для складання кадастрових карт (планів), індексних кадастрових карт (планів) адміністративно-територіальних одиниць України (Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, селищ міського типу, сільських населених пунктів) та їх форма складання (електронна (цифрова) та паперова).

Постанова набирає чинності з 1 січня 2011 року, крім положень абзацу третього пункту 1 цієї постанови, що передбачає затвердження Порядку присвоєння реєстраційного номера об’єкту нерухомого майна, який набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Обрана процедура набрання чинності постановою, за словами Міністра юстиції, пов’язана з необхідністю по-перше, визначення єдиної процедури до складання картографічних матеріалів, які використовуватимуться для ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та ведення Державного земельного кадастру. По-друге, для забезпечення наявності таких матеріалів станом на 1 січня 2012 року – моменту, з якого державна реєстрація речових прав буде здійснюватися в порядку, визначеному Законом.

Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:23:54 GMT