Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Комітет Верховної Ради України схвалив законопроект Про регулювання містобудівної діяльності

Новость от 13.12.2010

8 грудня 2010 року на черговому засіданні профільного Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики було схвалено до розгляду Верховною Радою в першому читанні законопроект Про регулювання містобудівної діяльності. 2 грудня 2010 року цей проект Закону внесено на розгляд Верховної Ради під реєстраційним номером 7418. Він знімає багато адміністративних бар'єрів у будівельній сфері і дасть можливість започаткувати в будівництві європейську модель дозвільних та погоджувальних процедур.

Запропонований проект Закону України Про регулювання містобудівної діяльності був розроблений на виконання доручення Президента України на основі схеми реформування дозвільних та погоджувальних процедур у галузі, підготовленої робочою групою Віце-прем’єр-міністра України С. Тігіпка, Мінрегіонбудом та спрямований на спрощення дозвільної системи у будівництві, забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу.

Робота над законопроектом протягом останнього часу була пріоритетом у роботі всіх структурних підрозділів Міністерства. Цей системний, реформаторський документ відпрацьовано у максимально стислі терміни. Він передбачає удосконалення всіх етапів містобудівної діяльності: від планувальної документації, отримання земельної ділянки, до введення в експлуатацію завершеного будівництвом об’єкта.

Для задоволення інформаційних потреб при плануванні територій та будівництві законопроектом передбачається формування Містобудівного кадастру – електронної системи, яка міститиме всю інформацію про місце розташування діючих та майбутніх об’єктів із прив’язкою до топогеодезичної основи, об’ємно-планувальні параметри об’єктів та мереж, містобудівні умови і обмеження.

Законопроект Про регулювання містобудівної діяльності передбачає конструктивно новий підхід до регуляторної політики в будівництві. Новий закон, розроблений Мінрегіонбудом, дає радикальне скорочення часу узгодження будівництва і кількості бюрократичних процедур, супутніх цьому процесу, сприятиме поліпшенню ситуації в будівельній галузі, особливо на місцевому рівні. Пропоноване скорочення термінів оформлення дозволу на будівництво з 415 днів до 60 днів, розширення кількості об'єктів, в яких проведення експертизи не обов'язкове, дає поштовх розвитку будівництва. Важливим в законі є і те, що нарешті місцевому самоврядуванню дали повноваження самостійно вирішувати питання містобудування. У той же час закон підсилює відповідальність чиновників за порушення термінів узгодження, відповідальність забудовників і інвесторів за якість будівництва.

Для остаточного введення законопроекту в дію після затвердження його Верховною Радою України та Президентом, додатково пропонується внести зміни до ста чотирьох статей двадцяти шести законів та до одного декрету Кабінету Міністрів.

Прес-служба Мінрегіонубуду


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:12:41 GMT