Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Виріс попит на нерухомість: середній клас у пошуках житла

Новость от 18.04.2013

Експерти відзначають пік весняного зростання попиту на нерухомість: у сегменті економ-класу він виріс на 50-60%, бізнес-класу - на 45-50%. «Погляд» з'ясував, з чим це пов'язано.

- Збільшення попиту на нерухомість - це сезонне явище. Але радує те, що цього року попит виріс на порядок більше, ніж у минулому, - на 50-60% порівняно з показниками лютого-березня поточного року в економ-класі і на 45-50% - у бізнес-сегменті. Звичайно зростання попиту починається в березні, але цього року через довгої зими він змістився на квітень. Ми сподіваємося на невелике збільшення цін, - говорить ріелтор компанії «Сан» Володимир Руденко.

Економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь заспокоює: «Підвищення цін на нерухомість найближчим часом чекати не варто. Це пов'язано з тим, що ставки на кредити високі, а викласти відразу всю суму не кожному по кишені. Максимум, чого можна очікувати, - це підвищення на 5% в бізнес-класі. А ось «вторинка» на ті ж 5% може впасти. Попит буде потроху зростати і далі».

На думку експертів, зростання попиту на нерухомість бізнес-класу - це хороша тенденція. (Бізнес-клас - це щось середнє між типовим житлом і елітним, тобто квартири в новобудові більшого метражу, ніж економ-клас, з поліпшеними умовами). На цей сегмент ринку в основному звертає увагу середній клас (за найсміливішими прогнозами, частка середнього класу серед населення складає 16%). Масове придбання житла людьми цієї категорії побічно вказує на підвищення рівня життя.

Попит на елітні квартири піднявся на 100-120%. У більшості випадків це спосіб інвестування грошей. Ще однією причиною підвищення попиту стали зміни в порядку оформлення нерухомості. З 1 січня функція реєстрації прав на нерухомість перейшла від БТІ до Державної реєстраційної служби. Право проводити реєстрацію передано державним і приватним нотаріусам.

- Якийсь час операції майже не оформлялися: нотаріусам було потрібно час, щоб розібратися з новими умовами. Тепер все налагодилося, і ті, хто не міг зареєструвати житло у зв'язку з нововведеннями, тепер з легкістю це роблять, - стверджує приватний нотаріус Ірина Шишова.

Активізувався попит і у зв'язку з тим, що з 1 січня набув чинності новий податок на нерухомість, який повинні платити господарі квартир житловою площею більше 120 кв. м і будинків площею більше 250 кв. м, а також власники двох і більше квартир. З 15 квітня люди стали отримувати листи з повідомленням про те, що вони є власниками житла, яке підлягає оподаткуванню.

- Щоб уникнути оподаткування, деякі переписали частину квартири на родичів, а власники двох квартир оформляли договір дарування на одну з них, - каже приватний нотаріус Олексій Колісниченко.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:22:06 GMT