Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Кабінетом Міністрів скасовано норму про обов'язкове страхування будівельно-монтажних робіт

Новость от 22.10.2010

20 жовтня 2010 Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба повідомив, що сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято рішення про скасування норми про обов'язкове страхування будівельно-монтажних робіт. На переконання Міністра, ухвалення цього рішення дозволить скоротити терміни підготовки до будівництва об'єктів, а також поліпшить фінансове становище будівельних компаній. Зокрема, за словами Володимира Яцуби, буде скасовано низку постанов Уряду, що стосуються обов'язкового страхування будівельно-монтажних робіт і страхування майнових ризиків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва. «Ми серйозно налаштовані переглянути доцільність збереження всіх норм контролю, що гальмують розвиток будівництва. Головною вимогою до можливих рішень в цьому напрямі залишається забезпечення чинник вимог до якості і безпеки здійснюваних робіт за зведених об’єктів» – зауважив Володимир Яцуба. Прес-служба Мінрегіонбуду

Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:23:50 GMT