Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Підвищення тарифів для населення — питання майже вирішене

Новость от 07.02.2013

Почавши брати в борг, доводиться йти на нові запозичення, щоб повернути колишні кредити. Цю практику Україна використовує давно. Правда в останні роки нам особливо ніхто позичати не хоче. Кредитори вимагають підвищення тарифів на комуналку. Щоб державі було з чого гасити борги за позиками. Цілком імовірно, що по завершенні опалювального сезону розцінки на послуги ЖКГ виростуть як мінімум на 15-20%.

Про наміри керівництва країни домагатися фінансування від Міжнародного валютного фонду в середині січня повідомив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов. З урахуванням зниження темпів зростання економіки, зменшення обсягів експорту та зниження держдоходів без нових зовнішніх запозичень нам не обійтися. І МВФ це чудово розуміє. Представник МВФ в Україні Макс Альєр нещодавно в черговий раз підкреслив, що для виправлення сформованої ситуації необхідно прийняти конкретні заходи. Тобто як тільки виконаємо вимоги фонду, він підкине грошенят.

Як відомо, однією з умов надання кредиту МВФ є підвищення у нас комунальних тарифів для населення, зокрема - на газ. Але керівництво Кабміну з року в рік невтомно повторювала, що тарифи для громадян підніматися не будуть. Тим не менше в останні місяці українців підводять до думки, що ціни таки будуть змінюватися. Так, на недавньому засіданні уряду прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що тарифи на газ можуть бути підвищені лише для заможних верств населення, а малозабезпечені отримають посильний, відповідний їх доходам, обгрунтований тариф. "Що стосується підвищення тарифів на газ для всього населення — в тому обсязі, про який Фонд говорив з нами, то на це ми піти не можемо", — констатував прем'єр.

Про це ж сказав і міністр закордонних справ Леонід Кожара. Зокрема, журналістові "The Wall Street Journal" глава нашого зовнішньополітичного відомства дав зрозуміти, що збільшення тарифів на газ для деяких категорій споживачів може усунути одну з головних перешкод на шляху досягнення домовленостей з МВФ про нову позику. На брифінгу, коментуючи приїзд в Україну місії МВФ радник Віктора Януковича, керівник Головного управління Адміністрації Президента з питань міжнародних відносин Андрій Гончарук запевнив, що в пошуках "компромісного рішення щодо ціни на газ для населення робота ведеться як усередині Кабміну, так і з місією МВФ". При цьому Гончарук дав зрозуміти, що тарифи на газ дійсно можуть бути змінені. "Сказати, що вони змінюватись не будуть —це дуже сміливо", — цитує радника Президента агентство "Українські новини".

Якусь конкретику призводить директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин. На його думку, предметно про підвищення тарифів почнуть говорити в березні. Тоді їх і затверджувати стануть. "Шокова воно не буде - тарифи піднімуть на 15-20%. Менше - немає сенсу ", — вважає експерт. Правда, його колега — президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко впевнений, що зростання буде більш значним — не менше 30%. "На мій погляд, буде прийнято компромісне рішення, і після березневого 30%-го підвищення тарифи поступово протягом 1-2 років піднімуть ще на 30%", — вважає А. Охріменко.

Загалом, друзі, кріпиться. "Підняти тарифи для заможних ..." Ну-ну, у нас до заможних зараховують усіх, кого не вважають "малозабезпеченими", тобто відсотків 70-80 з нас.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:22:10 GMT