Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Названо потенційні жертви нової системи реєстрації прав на нерухомість

Новость от 26.01.2013

Найбільше афер після введення нової системи реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень буде не з нерухомістю, що належить фізичним особам, а з комунальним та державним майном.

Юристи вважають, що жертвами шахраїв можуть бути тільки алкоголіки та інші асоціальні особистості. Тих, кого хотіли зробити бомжем, вже зробили. Це тривало з 90-х по 2000-ті. Левова частка об'єктів державної та комунальної власності - майнові комплекси та інші будівлі досі не зареєстровані. Присвоїти їх можна, давши хабар судді.

Сьогодні достатньо буде отримати судове рішення. Такі з успіхом видає Господарський суд міста Києва. Землі і комунальних об'єктів вони свого часу роздали більше, ніж це зробив за два терміни мер Черновецький. Через суд тепер буде простіше привласнювати державне майно. Тут все залежить не від законів, а від рівня корупції. Останнім часом в Україні зникло рейдерство. Тепер воно називається "законною передачею власності". Рейдерства такого, яким воно було у 90-ті, ні. До вас на завод або підприємство не приїдуть мордовороти в масках, і не викинуть вас за петельку без пояснень. До вас просто доведеться стильно одягнений чоловік із судовим виконавцем якогось Пупкінского суду . За рішенням цього суду ваша фірма більше вам не належить. Все виглядає законно.

Нагадаємо, Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" набув чинності 1 січня 2013 року. Згідно з документом, реєстрацією прав на нерухомість тепер проводять державні реєстратори, а не бюро технічної інвентаризації, як було раніше.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:22:50 GMT