Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Ціни на квартири будуть знижуватися, а витрати на її утримання збільшаться

Новость от 26.01.2013

«Вільні гроші у людей давно закінчилися, квартирна проблема залишилася», — переконаний президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов. Експерт прогнозує загальний спад ринку в цьому році. Ринок і так був у коматозному стані, а введення нових правил реєстрації майнових прав тільки посилило проблему. Ситуація з реєстрацією угод стабілізується через пару місяців, але можна відзначити тенденцію, помітну вже сьогодні: люди цікавляться нерухомістю меншого метражу, ніж навіть кілька років тому.

Це не дивно: окрім первісної суми, яку необхідно викласти за нерухомість, клієнти розраховують і подальші експлуатаційні витрати. У порівнянні з докризовим роками на сьогоднішній день витрати по утриманню збільшилися, за нашими оцінками, в 3,5-4 рази, і ця тенденція матиме продовження, повідомив експерт. Вибір меншого формату не єдине пояснення того, що ціни на житло в нинішньому році будуть знижуватися. Прогнозується, що і ціна квадратного метра буде знижуватися. Складно говорити про відсотки, тут багато факторів, у тому числі і законодавчі нововведення, які, м'яко кажучи, не сприяють розвитку ринку, оптимізації та розвитку.

Рубанов розкритикував нещодавню ініціативу Мінфіну замінити в базі оподаткування нерухомості житлову площу на загальну, вважаючи, що така зміна все одно не зробить цей податок формою «податку на розкіш». В усьому цивілізованому світі базою для оподаткування є вартість нерухомості, а не квадратні метри. Для цього існує ринкова оцінка, нормативна оцінка та ін. 150 кв.м на Печерських Липках не порівняні зі 150 кв.м на ДВРЗ, не кажучи вже про нерухомості в який-небудь депресивній області. Той, хто більше заробляє і може собі дозволити купити більш дорогу нерухомість, той і повинен сплачувати більше податків.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:23:16 GMT