Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


В Україні змінилися правила перепланування квартир

Новость от 21.01.2013

Директор компанії «Експерт-Сервіс» Валерій Головін зазначив, що, згідно законодавчих змін, що набули чинності з 1 січня 2013 року, знесення стін між кухнею і житловим приміщенням або ванною і туалетом більше не вважається переплануванням.

«З 1 січня 2013 року в сфері оформлення угод купівлі-продажу нерухомості відбулися революційні зміни, що стосуються спрощення процедури здійснення угод та порядку проведення інвентаризації об'єктів нерухомості. Згідно законодавчих змін, саме поняття «Бюро технічної інвентаризації» анулюється. Тобто суб'єкт господарювання, у штаті якого працюють співробітники, що пройшли атестацію в Мінрегіонбуді.

Що стосується термінів з проведення інвентаризації, то вони визначаються договором. Це дуже серйозно спрощує роботу Інвентаризатор і самим замовникам. Технічна інвентаризація проводиться тільки в тому випадку, якщо того хоче замовник, а також тоді, коли нерухомість потрапляє на ринок вперше, реалізується об'єкт незавершеного будівництва », цитує експерта most-dnepr. Таким чином, квартири з переплануванням тепер можна купувати без проблем, а потім вже самим займатися узаконюємо перепланування. Також дуже істотно розширений ряд випадків, коли та чи інша перепланування не вважається такою.

«На сьогоднішній день, навіть якщо знесена стіна між кухнею і житловим приміщенням або ванною і туалетом, це вже не вважається переплануванням. Знесення технічних перегородок, зміна житлової площі за рахунок утеплення квартир теж більше не вважаються переплануванням. Виключенням є випадки, коли знесені несучі стіни. Всі ці зміни прописані в Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості », - сказав він.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:16:02 GMT