Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Якими будуть ціни на житло в 2013 році

Новость от 02.01.2013

На первинному ринку житла в сегменті економ-класу в 2013-му році очікується «затоварення», у бізнес-класі — дефіцит нових квартир.

Варто нагадати, що в 2012 році в українській столиці введено близько 1,2 млн кв. м житла, дві третини з яких — як повністю готового, так і ще споруджуваного — це новобудови економкласу.

Експерти вважають, що недорогих квартир на ринку ставатиме все більше, в той час як категорія «бізнес» відчуватиме певний дефіцит.

Тому ціни на житло економкласу виростуть мінімально, в основному в окремо розташованих будинках, але, скорыше, тільки декларативно. За стабільної економічної ситуації очікується помірне зростання в бізнес-сегменті на 5-7 %.

Якщо буде реалізований несприятливий сценарій (девальвація національної валюти, погіршення економічних показників в Україні), ціни на житло в первинній категорії, найімовірніше, «заморозяться» на деякий час, а потім підуть вниз.

Крім того, можна очікувати, що не все житло буде показувати однакову динаміку цін: чим активніше розвивається проект, тим більше у нього шансів залучити покупців і навіть підняти ціну.

У той же час, якщо говорити про вторинний ринок, то підвищеним попитом користуються будинки, введені в експлуатацію кілька років тому і в яких більшість квартир уже відремонтовано, а також старовинні будинки і будинки з капремонтом.

В економсегменті переважає перепродаж з метою поліпшення житлових умов.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 22 Jul 2018 08:43:07 GMT