Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Як змінилися за рік ціни на квартири в новобудовах?

Новость от 21.12.2012

Чимало пропозицій з продажу квартир на вторинному ринку нових будинків, і цей ринок досить великий. Тут можна як купити вже готову квартиру в тому ж стані, в якому її здав забудовник, так і підібрати житло з вже зробленим ремонтом. Елітні квартири в новобудовах часто пропонуються з ексклюзивним дизайнерським ремонтом.

Незважаючи на те що помітну конкуренцію вторинного ринку створюють більш ніж привабливі пропозиції в новобудовах від забудовника, ціни на квартири на вторинному ринку новобудов в цілому по Києву не змінилися: квадратний метр, як і рік тому, коштує $ 1810. Однак у різних районах міста ціни не настільки стабільні.

Найдорожчими залишаються квартири у новобудовах в Печерському районі. Однак саме тут ціна впала найбільше — на 21%, майже зрівнявшись з ціною в Оболонському. На сьогоднішній день квадратний метр у новобудові Печерського району коштує $ 3119. При цьому в Печерському центрі ціна знизилася майже вдвічі, правда, і пропозицій там мало. На Печерську знизилася на 28,8%, і тепер є навіть нижчою, ніж на Нижньому Печерську — $ 2874/кв. м. А на Нижньому Печерську квартири в новобудовах в ціні навіть зросли, правда, усього на 0,5%. Найдорожчі чотирикімнатні квартири на Печерську подешевшали на 16,9%, трикімнатні — на 16,7%, двокімнатні — на 12,1%, найбільш стабільною залишилася ціна на однокімнатні квартири, знизившись усього на 2%.

Трохи дешевше, ніж у Печерському, ціни на квартири в уже зданих в експлуатацію новобудовах Оболонського району — $ 2818 за кв. м. Тут новобудови як компактно сконцентровані на масиві Оазис-Оболонь, так і розкидані між житловими будинками старого фонду. Ціна на квартири у новобудовах району в цілому знизилася на 1,5%. Хоча на кожному масиві окремо — підвищилася. На масиві Оазис-Оболонь — на 0,8%, на Оболоні та Мінському масиві — на 8,2%. Однак за всіма типами квартир в новобудовах Оболонського району, крім однокімнатних, спостерігається зниження ціни. Двокімнатні квартири подешевшали на 18,3%, трикімнатні — на 3,7%, чотирикімнатні — на 2%. Однокімнатні ж подорожчали на 17,8%.

Квартири у новобудовах Шевченківського району за рік впали в ціні на 12,6% і коштують сьогодні $ 2248. Новобудови Шевченківського центру, що є окремим сегментом, подешевшали на 8,5%: квадратний метр продається за $ 3243. На Нивках зниження ціни склало 7,5%, на Шулявці — 5%, на Сирці ціна істотно не змінилася, а на Татарці і Лук'янівці зросла на 4,7% і 9,6% відповідно. Загальне зниження ціни забезпечив і спад цін за найбільшими масовимм типами квартир: однокімнатних — на 6%, двокімнатних — на 26%, трикімнатних — на 5%.

Вартість квартир у новобудовах Подільського району за рік суттєво не змінилися і становить $ 2129 за квадратний метр. Однак якщо на Куренівці і Виноградарі ціни залишилися на тому ж рівні, а на Вітряних горах навіть дещо зросли, то на Подолі знизилися на 21%. При цьому однокімнатні квартири тут в ціні знизилися на 2%, а двох-і трикімнатні подорожчали на 2,4% і 5,3%.

У Голосіївському районі новобудови теж подешевшпли на 5,5%, головним чином за рахунок Голосіївського центру. Тут середньорічне зниження склало 13,3%. Невеликий спад у Голосієво — 3,7%. А на Деміївці і Теремках-2 невелике підвищення: 3,5% і 4% відповідно. Однак тут знижується вартість всіх типів квартир в новобудовах, крім однокімнатних: на двокімнатні — на 9,5%, трикімнатні — на 13,6%, чотирикімнатні — на 3,4%. Однокімнатні квартири в ціні виросли на 4,6%.

Стабільними залишаються ціни на квартири в новобудовах Солом'янського району: $ 1966. У той же час на Солом'янці ціни зросли на 6,7%, на Відрадному — на 2,8%, на Чоколівці — на 3,1%, а на Солом'янці (КПІ) ціна знизилася на 8%. За типами кімнат максимальне зростання спостерігається у сегменті чотирикімнатних квартир — 15%. Трикімнатні подорожчали на 5,9%, однокімнатні — на 2,2%, а двокімнатні залишилися на тому ж рівні.

Незначно подешевшали квартири у новобудовах Святошинського району — на 1,7% і продаються по $ 1699/кв. м. Однак на всіх масивах, крім Борщагівки, зниження цін куди відчутніше: у Святошино — на 5%, в Академмістечку і Біличах — на 9%. Ціни на квартири у новобудовах на Борщагівці залишаються незмінними.

На Лівому березі Дніпра помітно знизилися ціни на квартири у новобудовах Дніпровського району: на 13,8% до $ 1544 за квадратний метр. Найбільше подешевшали квартири в новобудовах на Комсомольському масиві — на 10,5%, а подорожчали в Соцмісті — на 32%. Зниження ціни за типами квартир спостерігається в сегменті однокімнатних — 2,6%, трикімнатних — 6% і чотирикімнатних — 8,2%. Двокімнатні ж подорожчали на 7,1%.

Квартири у новобудовах Дарницького району подорожчали на 1,5%. Середня вартість квадратного метра становить $ 1567, переважно за рахунок найдорожчих і найдешевшого масивів — Осокорків, Позняків і Бортничів. Квартири у новобудовах на Осокорках подорожчали на 3,6%, на Позняках — на 1,4%, у Бортничах — на 1%. А на Харківському та в Новій Дарниці, навпаки, впали в ціні на 6% і 7% відповідно. За типами квартир зниження вартості спостерігається у сегменті трикімнатних — 3,3%. Усі інші в ціні виросли: однокімнатні на 3,2%, двокімнатні — на 4%, чотирикімнатні — на 6,3%.

Найбільш помітне зростання спостерігається у поки ще найдешевшому районі - Деснянському. Тут квартири в новобудовах подорожчали на 5,8%, з $ 1290 до $ 1365 за квадратний метр. Однак подорожчали тільки квартири в новобудовах на Троєщині — на 5,4%, з $ 1286 до $ 1356 за квадратний метр. На Лісовому ціни залишилися незмінними, та й пропозиції там поодинокі. Ростуть у ціні тут усі типи квартир: однокімнатні на 3,3%, двох-і трикімнатні — на 7,1%.

Як бачимо, динаміка цін на квартири в новобудовах відповідає загальноміським тенденціям: ціни на квартири знижуються в центральних районах і масивах Києва та в сегменті «дорогого» житла, а підвищуються у віддалених районах і економ-класі. До цього варто додати, що в новобудовах, як і в інших типах будинків, ціни за рік виросли в панельних будинках на 2,5%, а в цегляних впали на 3,1%. Втім, є тут і винятки, як, наприклад, Нижній Печерськ, де цінова динаміка зовсім не типова для центру.

Оскільки новобудови Києва — житло, яке на сьогодні найбільш ліквідне, тенденція до його подорожчання найближчим часом має зберегтися. Але лише в тих районах і сегментах, де ціна не була раніше істотно завищена: там вона надалі буде знижуватисяНет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:09:38 GMT