Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


У 2013 році українці будуть купувати дешеве житло

Новость от 12.12.2012

Дехто з експертів стверджує, що в 2013 році українці, як і раніше, будуть купувати житло економ-класу, а забудовники будуть активно пропонувати квартири з ремонтом. Очікується збільшення купівельної активності на ринку житлової нерухомості в зв'язку з нестабільністю курсу гривні, а також намірами уряду прийняти обмежувальні заходи щодо зберігання активів у доларах. Нерухомість у столиці є одним із найбільш стабільних і ліквідних активів, тому купівля житла сьогодні залишається оптимальним способом збереження заощаджень.

Як і в попередні роки, найбільшим попитом буде користуватися житло економ-класу. У цьому сегменті спостерігається посилення конкуренції між забудовниками, завдяки чому кінцевий споживач отримує більш якісний та доступний за ціною продукт. У бізнес-і преміум-класах, незважаючи на сильну конкуренцію між забудовниками, ціна, як і раніше, залишається досить високою і має тенденцію до зростання. Це обумовлено високою вартістю земельних ділянок, імпортного технологічного обладнання, високими витратами на будівництво інженерних мереж тощо.

У 2013 році забудовники активніше пропонуватимуть квартири з частковим або повним ремонтом, орієнтуючись на іногородніх покупців, які планують переїжджати до Києва, а також на клієнтів, які купують квартиру для здачі її в оренду. Також будуть користуватися попитом квартири в споруджуваних будинках від надійних забудовників.

Оскільки в 2013 році не очікується відновлення іпотечного кредитування, залишаться популярними програми розстрочки від забудовників. За прогнозами, забудовники в основному будуть пропонувати розстрочку на три-п'ять років, зі ставкою від 7 % до 18 % на рік залежноі від суми початкового внеску і періоду розстрочення. Як показав досвід попередніх років, у недобудованих будинках в розстрочку продається 60-80 % квартир, так як люди не готові віддати відразу ж усю суму, не отримавши взамін свідоцтво про право власності.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:23:09 GMT