Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Придбання житла не дає істотного прибутку

Новость от 10.12.2012

Часи нестримного зростання цін на нерухомість пройшли. Якщо до кризи майже будь-яка квартира в Києві зростала в ціні і навіть початківець-інвестор мав змогу успішно заробити на нерухомості, то сьогодні житло може в кращому випадку «відбити» інфляцію, а відчутне зростання цін демонструють тільки дійсно якісні і ліквідні об'єкти. У таких умовах формується ґрунт для появи нових інструментів приватних інвесторів — наприклад, колективних інвестицій у нерухомість через закриті інвестиційні фонди. Це вид інвестицій поки що набуває популярності.

Зазвичай нерухомість вважається активом, здатним захистити заощадження від кризи. Однак події 2008–2009 рр.. продемонстрували, що житло не завжди росте в ціні. Протее навіть тоді ціни на квартири впали менше, ніж на інші активи. До того ж при інвестиціях в нерухомість менше шансів залишитися з порожніми кишенями. Квартира — це реальний актив, який можна «помацати». Можна здавати в оренду, можна, врешті-решт, жити самому, поки не закінчаться важкі часи.

Однак говорити про стовідсотковий захист від економічних негараздів можна. Універсальних інструментів захисту від криз не існує. Вибираючи найменш ризиковий інструмент, треба приймати рішення на основі поточної фінансової та економічної ситуації, в кожний момент часу це, можливо, будуть різні інструменти. Сьогодні нерухомість не дає такої можливості заробити, яка була до кризи. У Києві якісна нерухомість буде відігравати інфляцію. Старий житловий фонд, а також новобудови без інфраструктури і з поганою транспортною доступністю навряд чи будуть рости в ціні.

Однак така ситуація на ринку житла не означає, що нерухомість перестала бути цікавою для інвесторів. Активних інвесторів, які мріють про миттєву наживу, нерухомість сьогодні не може становити серйозний інтерес. Однак вона залишається інструментом консервативних інвестицій. А отже, максимальним попитом у інвесторів будуть користуватися квартири, які найкраще підходять для оренди. На первинному ринку також будуть користуватися попитом проекти, максимально придатні для таких цілей. Це, наприклад, відремонтовані квартири, з розвиненою інфраструктурою, гарною транспортною доступністю.

Можна заробити і більше, ніж здаючи квартиру в оренду, однак це непросто навіть для професіонала. Є ще один варіант: довірити свої активи керуючій компанії. Послуга з довірчого управління доступна в основному людям з великими активами. Але є окремі послуги, якими може скористатися і людина із відносно скромними заощадженнями. Це, наприклад, закриті пайові інвестиційні фонди нерухомості (ЗПІФ).

Таким чином, нинішній розвиток ринку нерухомості сприяє появі нових інвестиційних інструментів, позаяк від придбання нерухомості самого по собі годі чекати великого доходу. Поки що цей ринок тільки відкривається для приватного інвестора, але в майбутньому ці інструменти можуть набути чималої популярності.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:14:11 GMT