Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Іпотеку прикриють, але не зовсім

Новость от 09.12.2012

Кабінет міністрів України розпорядився про те, щоб скоротити фінансування програм здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення країни. Ця стаття витрат виявиться менше на 630 мільйонів гривень. Ці гроші повинні будуть надійти на фінансування інших програм. На що ж підуть гроші?

Розпорядження надійшло 28 листопада 2012 під номером 978 і містило в собі точні вказівки про те, які статті мають бути скорочені, а які отримають додаткове фінансування. Так на що ж проміняли іпотечні кредити для населення влади? Згідно з розпорядженням Кабміну збільшено було фінансування реконструкції та будівництва об'єктів, що мають першочергове значення для країни і окремих населених пунктів. Так, наприклад, на систему відведення води в Одесі було виділено додатково 4 мільйони гривень. А для того щоб допомогти очистити Азово-Чорноморське узбережжя, віддадуть ще 170 млн грн. Решту коштів буде спрямовано на будівництво та реконструкцію, а так само на проектні та ремонтні роботи на об'єктах, що мають пріоритетне значення для держави та регіону.

Цей же документ дає вказівку на перенаправлення місцевим бюджетам 1 млрд 630 млн грн. Ці гроші віднімуть вже не у кредитів і іпотек, а від тієї частини бюджету, яка повинна була бути витрачена на обслуговування державного боргу та капітельні витрати. Згідно цієї частини указу найбільше фінансування отримає столиця, якій виділять 31 891 000 грн, а так само Донецька, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (143,801 млн, 131,009 млн і 111,959 млн грн відповідно). Найменше отримає Волинська і Закарпатська область. Першій віддадуть всього 2,486 млн грн, а другій трохи більше — 9 427 000 грн.

Чи будуть такі зміни оптимальними для країни та її громадян? У цілому повинні бути, однак враховуючи той факт, що уряд планує розгортати нову програму іпотечного кредитування громадян, зменшення цієї частини бюджету може сприйматися не надто логічним.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:23:24 GMT