Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


На Нивках «хрущовки» обіцяли знести, але поки вони дорожчають

Новость от 09.12.2012

Нивки — житловий масив Києва, розташований на північ від проспекту Перемоги між Петровською залізницею і вулицею Туполєва. Назва масиву, імовірно, походить від ниви, яка перебувала на його нинішній території, поряд з колишнім Києво-Брестським шосе. Ще на початку ХХ століття тут був хутір з населенням 27 чоловік, в 1923 році включений до складу Києва. Забудова та заселення масиву почалося в 1950-60-х рр. Нивки досить затишні і зручні. Невисока забудова, зелені дворики і вулички, дитячі майданчики, однойменний парк — тут є всі атрибути післявоєнної забудови. Інфраструктура теж розвинена непогано: безліч маленьких магазинчиків і супермаркетів, ринок, дві школи, дитячі садки, стадіон. Правда, є ще виставковий центр «Київ Експо Плаза» — невідомо, плюс це чи мінус для жителів масиву. До центру Києва можна дістатися за 15–20 хвилин — за відсутності на вул. Щербакова пробок, які там трапляються досить часто, особливо в години пік.

У 2007 році містобудівна рада Києва схвалила проект реконструкції Нивок: старі «хрущовки» повинні були бути знесені, а замість них побудовані нові житлові будинки на 12–23 поверхи. Але поки в структурі житлового фонду масиву «хрущовки» складають абсолютну більшість: їх тут 227, або 82,5 %. Крім того, є 17 «сталінок», 3 будинки серії «типова панель», по 7 — «поліпшена типова панель» і «покращена цегла» і 11 сучасних новобудов.

Загальна динаміка цін на Нивках позитивна. Зростання протягом року склало 2,9 %. Більшою чи меншою мірою квартири на Нивках подорожчали в усіх сегментах. Але якщо квадратний метр квартир у цегляних «хрущовках» подорожчав всього на 1,7 % і коштує 1661 дол., то в панельних — на 4,5 % і продається вже дещо дорожче, за 1698 дол. Ціна квадратного метра в новобудовах на Нивках коливалася протягом року істотно, однак загальне зростання тут становить 1,5 %.

Однак через малий метраж «хрущовок» і великий — новобудов розподіл цін на квартиру в цілому виглядає інакше: цегляні та панельні «хрущовки» коштують практично однаково, середня ціна на них 60–65 тис. дол. А ось новобудови майже вдвічі дорожче: у середньому 117 тис. дол.

Ціна однокімнатних квартир у цілому не змінилася і становить 1691 дол. за кв. м.

Двокімнатні квартири подорожчали на 4,3 %, але так і залишилися найдешевшими за ціною квадратного метра на масиві: 1583 дол.

Найдорожчі рік тому трикімнатні квартири впали в ціні навіть нижче однокімнатних —- на 7,7% і продаються по 1681 дол. за кв. м.

При цьому найдешевшими на масиві за ціною квадратного метра залишаються однокімнатні квартири в новобудовах — 1352 дол., що навіть на 2,6 % менше, ніж рік тому. А найдорожчими — дво- та трикімнатні у тих же новобудовах. Правда, їх продається небагато, а тому на загальні показники впливає якість кожної пропонованої квартири, вид з її вікон, наявність ремонту тощо.

Трикімнатні квартири в будинках серії «стара панель» впали в ціні на 10 %, однак ціна на них найвища після новобудов: 1804 долл. за кв. м. Дещо менший спад — 4,8 % — спостерігається на трикімнатні квартири в цегляних «хрущовках». А ось двокімнатні в панельних, навпаки, виросли на 10,6 % і продаються по 1612 дол. за кв. м. В інших сегментах зміни менш істотні.

Ураховуючи добре розвинуту інфраструктуру та відносну близькість до центру, а також загальну тенденцію зростання цін на квартири в «хрущовках», переважаючих в структурі житлового фонду Нивок, існуюча цінова динаміка тут цілком закономірна, і надалі буде залежати від цінових коливань у сегменті «хрущовок» узагалі.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:15:14 GMT