Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


На ринку нерухомості засилля «чайників»

Новость от 06.12.2012

Численні аматорські коментарі і профановані поради псевдоаналітиків, експертів-«чайників» і квазіріелторів-консультантів негативно позначаються як на самому ринку, так і на суспільній думці щодо гравців ринку нерухомості.

Фахівці нагадують, що Істинний професіоналізм експерта проявляється через певний набір досягнень, який кожен серйозний фахівець в змозі пред'явити тою чи іншою мірою. Справжній експерт повинен регулярно публікуватися у визнаних в експертному співтоваристві національних і міжнародних наукових або спеціалізованих журналах (збірниках). А крім того, періодично брати участь в значимих міжнародних конференціях і конгресах найважливіших професійних асоціацій (спілок) свого напряму. Також необхідно мати магістерське (дисертаційне) дослідження, захищене у вищому навчальному закладі, бути володарем гранту хоча б одного відомого фонду, створеного з метою реалізації спеціалізованих проектів. Професіонал повинен бути членом важливих у своїй сфері наукових або видавничих колегій або рад, шанованих професійних асоціацій, а також відстороненим (nota bene) від участі в PR-компаніях конкретних проектів.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:09:23 GMT