Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


В Україні представили Міжнародні стандарти оцінки

Новость от 05.12.2012

Експерти рекомендують використовувати МСО при розробці нормативно-правових актів з оцінки майна. В Україні офіційно представлений переклад Міжнародних стандартів оцінки (МСО 2011), розроблений Українським товариством оцінювачів (всеукраїнської саморегулюючої організацією, УТО). Про це повідомив голова Ради УТО Олексій Амфітеатров в ході прес-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства. Амфітеатров підкреслив, що це другий переклад на українську мову стандартів оцінки. Перше українське видання з'явилося в 2007 році. Українське товариство оцінювачів підготувало низку семінарів щодо практичного застосування положень МСО 2011.

За словами Сергія Овчарова, партнера Королівського інституту сертифікованих сюрвейєрів (Royal Institution of Chartered Surveyors, RICS) в Україні, міжнародні стандарти відіграють важливу роль в інтеграції національних економік у світове господарство, оскільки створюють єдину систему вимірювання економічних благ. Нагадаємо, RICS є найстарішою в світі організацією оцінювачів.

Їхньою розробкою і впровадженням займається Рада з Міжнародних стандартів оцінки (РМСО), членами якої сьогодні є 74 національні товариства оцінювачів 54 держав, у тому числі з 1996 року та Українське товариство оцінювачів.

Учасники прес-конференції, відзначили, що дотримання норм МСО необхідно для кваліфікованої роботи оцінювача. Це обумовлено, насамперед, потребою у захисті інтересів вітчизняного бізнесу в умовах глобалізації економіки. Міжнародні стандарти необхідно враховувати і при розробці нормативно-правових актів з оцінки майна.

Органи державної влади, що регулюють оціночну діяльність, зобов'язані впроваджувати в практику оціночної діяльності міжнародних норм та правил оцінки майна. Цю точку зору поділяють і представники Аудиторської палати України (АПУ), прийнятий участь у прес-конференції. І Амфітеатров, і Овчаров, і голова Аудиторської палати України Іван Нестеренко відзначили необхідність спільної роботи оцінювачів та аудиторів. За словами фахівців АПУ, Міжнародні стандарти оцінки з'явилися в Україні в потрібний момент — майже одночасно з впровадженням Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Основною проблемою переходу на ці стандарти учасники прес-конференції назвали непідготовленість державних регуляторів та представників вітчизняного бізнесу до такого кроку.
Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:10:11 GMT