Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


В Україні істотно подешевшають послуги ріелторів

Новость от 05.12.2012

З метою удосконалення правого регулювання взаємовідносин між замовником купівлі-продажу нерухомості та посередником у Верховній Раді зареєстрований проект закону «Про деякі заходи щодо підвищення рівня правового регулювання у сфері надання посередницьких послуг на ринку нерухомості» (реєстраційний № 11462), внесений народним депутатом О. Стешенко.

Як вказується в пояснювальній записці до документа, сьогодні покупець або продавець нерухомості змушений оплачувати послуги посередника у сумі рівної 5% від вартості житла. З урахуванням поточних цін на нерухомість ця сума перевищує розмір середньої річної заробітної плати в Україні.

На думку автора законопроекту, вона є значно завищеною і не відповідає якості та обсягу робіт, виконуваних посередником. Враховуючи це, документом пропонується встановити максимальний розмір оплати послуг посередника на рівні 1% від вартості житла. При цьому повинен укладатися договір, в якому зазначаються умови надання таких послуг.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Wed, 22 May 2019 05:58:48 GMT