Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Попит на котеджі під Києвом у III кв. збільшився на 7%

Новость от 05.12.2012

У III кв. 2012 року спостерігалося зростання інтересу покупців до об'єктів заміської нерухомості, кількість показів зросло на 7% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 р. Основний попит припав на будинки в котеджних містечках з високим ступенем готовності та упорядкованою територією. При виборі заміського будинку основна увага приділяється розвиненій інфраструктурі, транспортній доступності, а також високій якості будівництва.

Основний обсяг продажу припадає на будинки для постійного проживання, розташовані на відстані 10-15 км від Києва. У більш віддалених від міста котеджних містечках (понад 25 км) домоволодіння купуються переважно для сезонного відпочинку.

«Як правило, родина купує будинок і переїздить за місто, піклуючись про більш комфортне життя для своїх дітей. Тому наявність на території котеджного містечка об'єктів інфраструктури для дітей є важливим параметром при виборі заміського будинку. Найпростіші й недорогі варіанти реалізації — дитячий і спортивний майданчики. Більш складний варіант, що вимагає значного фінансування, — майданчики для ігрових видів спорту, дитяча ігрова кімната, дитячий садок, школа тощо», — повідомила Алла Куценко, старший консультант Департаменту професійних послуг та інвестицій, Knight Frank Kyiv.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:11:59 GMT