Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Вторинне житло поступається місцем на ринку новобудовам

Новость от 30.11.2012

У сегменті житлової нерухомості в посткризовий період відбуваються значні структурні зміни: вторинне житло поступається місцем на ринку новобудовам.

Експерти зазначають, що така ситуація стала можливою внаслідок створення девелоперами продукту, подібного за своїми споживчими характеристиками пропозиціям на вторинному ринку. Це квартири невеликої площі, будинки, розташовані у новоствореній інфраструктурі, а також знаходяться на доступних для транспорту локаціях. Таким чином, ті недоліки, завдяки яким сегмент новобудов тримався на другому місці в загальній структурі ринку, тепер компенсовані.

Аналітики також вказують на значне збільшення попиту на двокімнатні квартири на відміну від кризових років, коли більшою популярністю користувалися однокімнатні. У зв'язку з цим, як відзначають аналітики, більшість девелоперів, які розвивають житлову нерухомість, спочатку закладають у свої проекти до 50–60% двокімнатних квартир.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 22 Jul 2018 08:38:11 GMT