Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Головні перешкоди забудовників в Україні

Новость от 29.11.2012

Представники українського бізнесу і зарубіжні інвестори, які працюють в Україні, проявляють оптимізм, але при цьому вважають податкову систему перешкодою для поліпшення інвестиційного клімату. Подібні висновки можна зробити, вивчивши Індекс інвестактівності України, який провела фірма Research & Branding Group.

У порівнянні з I кварталом поточного року індекс виріс на 0,2 пункту і досяг 4,43 бала. Світова ситуація в економіці, на думку бізнесу, зберігає свій вплив на інвестклімат в Україні. Дане дослідження показало, що в III кварталі інвестори відзначають зменшення негативного впливу на бізнес адмінбарєрів, податкової системи, системи держуправління. Але при цьому інвестори вказують на необхідність продовжувати боротьбу з корупцією і реформуванням судів.

«Податкова система більше не входить в четвірку серйозних перешкод для інвестклімату. Це, а також пониження рівня актуальності для бізнесу питань реформ у податковій системі говорить про те, що податкова реформа принесла плоди, хоч вона не завершена », - повідомив соціолог Е. Копатько.

Змінилися очікування бізнесменів з приводу роботи податкової системи. Якщо в першому дослідженні вони скаржилися на велику витрату часу при подачі документів в ДПС та відсутність інфраструктури для електронних звітів, то у III кварталі розвиток даних сервісів зробили питання неактуальним. Тепер інвестори чекають зниження податків, скорочення документації.

Другий етап дослідження інвестклімату та рівня інвестактівності проводився фірмою Research & Branding Group у жовтні поточного року. У ньому взяли участь 253 керівників українських, європейських, американських інвесторів.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Wed, 22 May 2019 06:02:32 GMT