Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Експерти оцінили ринок нерухомості України

Новость от 28.11.2012

Перспективними, з точки зору інвестицій, в Україні стануть швидко окупаються проекти, торгівельна нерухомість залишиться лідируючим сегментом в галузі, а нові проекти будуть як і раніше реалізовуватися, в більшості випадків, за рахунок власного капіталу забудовника.

На думку експертів, галузь нерухомості в Україні як і раніше залишається непривабливою для іноземних інвесторів внаслідок високих політичних і валютних ризиків, накрадивающіхся на ризики самого проекту. Більшість об'єктів на даному етапі реалізується лише за рахунок власного капіталу забудовників, і в рідкісних випадках із залученням іноземних інвестицій, або кредитних коштів. Іноземним же інвесторам простіше придбати вже реалізований проект, переклавши, тим самим, всі ризики на локальних девелоперів.

Як відзначають експерти, перспективними, з точки зору інвестицій, стануть швидко окупаються проекти, наприклад, житлова нерухомість економ-класу, якісні торгові центри, здатні виділитися серед конкурентів, а також інфраструктурні об'єкти.

Крім того, на думку фахівців, флагманом галузі у 2012 році стала торгова нерухомість, яка розвивається швидше за решту і, як і раніше залишається перспективною для інвестування. Втім, оптимізм з приводу подальшого розвитку рітейлу поділяють не всі гравці ринку, називаючи перспективними для реалізації торгових центрів лише три міста України: Донецьк, Одесу та Київ.

Говорячи про ринок житлової нерухомості, експерти визнали практично повне зникнення нової пропозиції в сегменті бізнес-клас, деяке зростання цін на первинному ринку елітного житла в Києві, а також збільшення частки первинної нерухомості в структурі споживчого попиту.
Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Sun, 26 May 2019 06:23:58 GMT