Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Документи, які вплинуть на ринок нерухомості в 2013 році

Новость от 28.11.2012

У 2012 році Парламент і Уряд України були досить активними щодо ухвалення положень, які вплинуть на всі сфери ринку нерухомості, від земельних питань до будівництва та питань права власності. Як наслідок, дозвільні процедури у сфері будівництва вже спрощені, у той час як нова процедура реєстрації прав на нерухомість набере чинності у 2013-му.

Юристи вказують на такі важливі законодавчі зміни, які вплинуть на розвиток ринку нерухомості у найближчому майбутньому. 2013 рік має стати роком введення єдиного реєстру для реєстрації прав на землю та об'єкти нерухомості. Сама реєстрація буде здійснюватися державними реєстраторами Укрдержреестра і нотаріусами. Планується, що безпосередньо після нотаріального посвідчення договорів про нерухомість проводитиметься реєстрація прав, що виникають з таких договорів.

У даний час після нотаріального посвідчення договору про нерухомість придбавач нерухомості повинен звернутися за реєстрацією в Бюро технічної інвентаризації. Після запуску нової процедури таку практику буде скасовано.

Уперше пакет документів для державної реєстрації може бути спрямований не тільки в оригіналах, але також і в електронній формі, що повинно в значній мірі прискорити відповідні процеси. Крім того, заявник може направити одну заяву для реєстрації прав на будівлю і на земельну ділянку за умови, що власником як будівлі, так і земельної ділянки є одна й та сама особа. Право власності на житлові або нежитлові приміщення може бути зареєстровано незалежно від державної реєстрації права власності на будівлю, в якій знаходяться такі приміщення.

Міністерство будівництва нарешті затвердило будівельні норми з розробки детальних планів для цілей містобудування. Нові норми набрали чинності в жовтні 2012 року. Це важливий документ не тільки для будівництва, але й для оформлення прав на землю.

Починаючи з 2013 року землі комунальної або державної власності не можуть бути відведені в оренду або власність, якщо відсутній детальний план.

У липні 2012 року Кабінет Міністрів України спростив процедуру отримання дозволів для здійснення будівельних робіт. Зокрема, документи, необхідні для отримання таких дозволів, можуть надаватися в електронній формі. Крім того, Кабінет Міністрів України значно спростив форми документів, які направляються для отримання відповідних дозволів, за допомогою затвердження нових форм. Раніше у цьому році парламент ухвалив новий закон про відповідальність за порушення вимог у сфері будівництва. Зокрема, закон встановлює відповідальність за невидачу технічних умов заявникам або ж включення в технічні умови необгрунтованих вимог.

Важливі зміни були внесені і до Земельного кодексу щодо зміни цільового призначення землі. Процедура зміни цільового призначення землі, що перебуває у приватній власності, може бути ініційована, починаючи з грудня 2012 року, власником або користувачем за допомогою прямого укладання договорів про розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки. Для цього не потрібна згода місцевої ради або державної адміністрації.

Добре відомий порядок зміни призначення землі (№ 502) був скасований, а натомість у Земельному кодексі прямо передбачена нова спрощена процедура зміни цільового призначення. У результаті скасування порядку № 502 були також скасовані вимоги щодо отримання згоди Кабінету Міністрів України для зміни призначення землі в певних випадках.

Вищенаведені зміни і нещодавно затверджені правила можуть розглядатися як позитивний крок у регулюванні ринку нерухомості і створенні стабільного і прозорого правового поля. Це, у свою чергу, є ключовою умовою успішного розвитку ринку і залучення українських та іноземних інвестицій в сектор нерухомості.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:09:04 GMT