Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Українці обирають економ-клас

Новость от 24.11.2012

На київському ринку нерухомості продовжують користуватися попитом недорогі квартири у панельних будинках різних періодів спорудження.

Ринок столичного житла продовжує розшаровуватися. Певні типи житлової нерухомості поступово дорожчають, ціни на інші стрімко знижуються. У наших публікаціях ми вже писали про тенденції зміни вартості квартир у «сталінках». А зараз спробуємо проаналізувати загальні цінові тренди за всіма типами будинків.

Найдорожчими у Києві залишаються дореволюційні будинки. Вони розташовані переважно в центральній частині міста, багато з них має власну історію та оригінальні архітектурні рішення, завдяки яким такий будинок неможливо переплутати з іншим. Квадратний метр житлової площі в дореволюційному будинку в середньому коштує 3153 дол, і за рік ціна знизилася на 10%.

Друге місце за ціною і престижем все ще посідають «сталінки». Таким будинкам властиві монументальність, висока якість і перевірена стійкість будівельних матеріалів, високі стелі і досить великі метражі квартир. Але саме квартири в «сталінках» подешевшли найбільше: ціні більше за інших — на 13,8% і сьогодні продаються по 2435 дол. за квадратний метр.

Неоднозначна ситуація щодо будинків радянської забудови другої половини ХХ століття. У цілому, їх по Києву найбільше, і саме ними забудовані як спальні масиви, так і прилеглі до центрального райони. Але цінові тенденції за різними типами таких будинків суперечливі.

Так, однотипні малогабаритні «хрущовки» серій «стара панель» і «стара цегла» відрізняються тільки видом і якістю матеріалу стін. А так це типові квартирки із суміщеними кімнатами, маленькими кухнями і санвузлами, часто в аварійному стані, адже будувалися вони як тимчасові. У районах, забудова яких здійснювалась у 50-60-ті роки, «хрущовок» більшість. І якщо ви, приміром, вирішите купити квартиру на Борщагівці або на Лісовому, то вибирати доведеться переважно сааме серед них.

За минулий рік квартири в будинках серії «стара панель» подорожчали на 2,7% і коштують на сьогодні 1689 дол. за кв. м. А аналогічні і трохи якісніші цегляні, навпаки, подешевшали на ті ж 2% — ціна за кв. м тут становить 1733 дол.

Будинки серії «типова панель» від «старої панелі» відрізняються лише кращою якістю планування і розташовуються переважно в спальних масивах. Ціна квартир у таких будинках за рік залишилася на тому ж рівні: 1664 дол.

Серія «поліпшена типова панель» включає будинки 1970–1980-х років набагато вищої якості. Це переважно висотні будинки з керамзитобетону з великими площами і поліпшеною якістю планування. Ціна квадратного метра квартири тут така ж, як і рік тому — 1549 долл.

А ось квартири у відомчих будинках серії «покращена цегла», побудованих наприкінці 1980-х років, у цілому по місту здешевшали на 7,4% і сьогодні продаються за 1873 дол. за кв. м.

Схожа ситуація і з продажу квартир у новобудовах Києва. Такі будинки є в усіх районах столиці, від центра до околиць і передмість. Будувати їх почали в 1990-х із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Найчастіше такі будинки більш екологічні, ергономічні і зручні для мешканців. Однак ціни в них помітно відрізняються залежно від типу матеріалу.

Квартири в будинках серії «українська цегла» за вартістю квадратного метра поступаються тільки дореволюційним домівкам і «сталінкам» — 2005 дол. Однак ціна знизилася найменше, усього на 4,2%.

А серія «українська панель» усе ще залишається найдешевшою у порівнянні з іншими, але й однією з найбільш затребуваних в силу якості та новизни. Це, напевнее, основна причина того, що квартири у будинках цієї серії поступово дорожчають — на 2,6% за рік. Квадратний метр у них сьогодні коштує 1537 дол.

Як ми бачимо, аналіз цінових тенденцій на київському ринку нерухомості за типами будов підтверджує загальний тренд помітного зниження цін на дороге житло переважно в центральних районах Києва і зниження вартості квадратного метра недорогих бюджетних квартир. Сьогодні українці все ще вибирають економ-клас.Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:11:40 GMT