Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Зареєструвати житло в Україні буде дорожче

Новость от 30.10.2012

У Раді зареєстровано законопроект, згідно з яким держмито на реєстрацію права власності на нерухомість зросте до 7 неоподатковуваних мінімумів (119 грн). Автор документу — депутат Віталій Хомутинник (ПР).

У пояснювальній записці наголошується, що законопроект підготовлено з метою забезпечення нормативно-правового регулювання справляння і визначення ставок державного мита за проведення державної реєстрації майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень. Кошти, отримані за такі послуги, планується спрямувати до державного бюджету.

Запропоновані у проекті зміни до Декрету Кабінету міністрів України «Про державне мито» повинні вступити в силу з 1 січня 2013 року - моменту, з якого державна реєстрація майнових прав буде здійснюватися в порядку, визначеному законом.
Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Thu, 23 May 2019 10:11:21 GMT