Dompoisk.com
 

Объявления Статьи Новости
Поисковик
Тип
Область:
Город:
Поселок/район:
Цена от
до  
Только с фото
Продажа
Аренда
Обмен

Квартиры по областям
Авторизация
  Регистрация
Забыли пароль?

Квартиры без посредников в Киеве долгосрочно

Продажа квартир Киев без посредников! Квартиры в аренду посуточно от хозяев в Киеве, киевской области и других регионах Украины.

Доска бесплатных объявлений по недвижимости

Ежедневно пополняемая база бесплатных объявлений со всех регионов Украины, недвижимость Киева и Киевской области. Вы можете снять квартиру без посредников в Киеве долгосрочно и дешево.

Недвижимость, квартиры от хозяев в Киеве на доске объявлений DOMPOISK.COM!

Недвижимость в Ирпене


Що нового в новому законі


4 березня набрав чинності Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». Які зміни в існуючу практику містобудування він внесе? Яких новацій слід очікувати?

- обмеження/скасування деяких повноважень органів місцевого самоврядування та зростання ролі інспекцій з Державного архітектурно-будівельного контродю (ДАБК). Для прикладу, знесення самовільно збудованих будівель тепер відбуватиметься не за позовом відповідної ради, на території якої знаходиться будівля, а за позовом інспекції ДАБК. Або зміни до генплану міста чи села можна буде вносити тільки тоді, коли така ініціатива надійде від районної чи обласної державної адміністрації. Законом також надається можливість міським чи сільським головам самостійно поновлювати договори оренди землі без рішень відповідної ради. Окрім того, закон забороняє органам місцевого самоврядування відводити землю під будівництво, якщо відсутній план зонування або детальний план території населеного пункту. Місцеві правила забудови також мають бути відмінені.

- зменшення ролі громадських слухань. Хоча Президент героїчно вніс поправку до Закону стосовно громадських слухань, зроблено це лише формально на папері. Тобто встановлюється обов’язковість проведення громадських слухань при затвердженні будь-якої містобудівної документації, однак врахування їх результатів виявляється факультативним. При цьому до уваги братимуться тільки ті пропозиції учасників громадських слухань, які ґрунтуються на нормативно-правових актах, будівельних нормах, стандартах та правилах.

- узаконення самовільної забудови до кінця 2012 року. Продовжено до 31 грудня 2012 року безкоштовне прийняття в експлуатацію житлових, садових, дачних будинків та господарських споруд, а також громадських будівель І та ІІ категорій, які збудовані без дозволу на будівництво до 31.12.2009, за умови, що у забудовника є документи, які посвідчують право власності чи користування земельною ділянкою.

Слід зауважити, що з прийняттям даного закону значно полегшиться оформлення будівельної документації для індивідуальних забудовників. Повертається старий добрий будівельний паспорт. Відтепер для спорудження присадибного, дачного чи садового будинку площею до 300 кв. м окремий дозвіл та проект не потрібен, достатньо отримати будівельний паспорт.

В загальних рисах, цей закон спрямований на реалізацію інтересів забудовників та архітекторів. Пропозицій чи інструментів для впровадження обовязкового врахування питань інноваційного розвитку будівництва (планів стратегічного розвитку територій, з врахуванням розвитку інфраструктури, екологічних питань тощо), в законі немає. Тобто, можна відзначити відсутність суттєвих змін та реального спрощення будівельних процедур, продовження традицій вузькобудівельного бачення майбутнього наших міст, селищ і містечок без комплексних базових програм розвитку цілих територій та звуження прав місцевого самоврядування.


Нет комментариев...

Добавьте комментарий

Ваше Имя:


Текст комментария:


обновить
картинку

Введите проверочный код:

Last-Modified: Wed, 22 May 2019 06:01:58 GMT